Hakkımızda

HomeHakkımızda

Demir Tesisat

Ankara Gölbaşı ile ilçesinde bulunan firmamız tesisat bakım onarım konusunda 30 yıllık tecrübesi ile müşterilerine profesyonel hizmetler sunmaktadır. Sıhhi tesisat sektöründe kurumsal yapıya ulaşan Demir Tesisat, hizmet alanını genişleterek tek çatı altında toplamıştır. Başlıca faaliyet alanlarımız olan; tıkanıklık açma (gider açma), petek temizliği, su kaçağı tespiti, kalorifer tesisatı, doğalgaz iç tesisat, kombi tesisatı, şofben tesisatı, kat kaloriferi tesisatı, su tesisatı gibi tüm tesisat işleri, bakım ve onarımı % 100 garantili olarak yapılmaktadır.

Firmamız tüm tesisat arızalarının tamir, bakım ve onarımını en iyi şekilde yapmaktadır. Gölbaşı ve çevresinde bulunan evler, toplu konutlar, iş yerleri için tesisatın yenilenmesi, korunması ve periyodik bakımları servis hizmeti vermektedir. Kalite, güven ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde işlerini yürütmektedir.

tesisat

Neden Demir Tesisatı Tercih Etmelisiniz?

7/24 Hizmet

Kaliteli Hizmet

Ücretsiz Keşif

Müşteri Memnuniyeti

Her Türlü Tesisat İşleri Yapılır.

Ankara Gölbaşı su tesisatı, sıhhi tesisat, tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti, kalorifer tesisatı ve petek temizliği hizmetleri vermekteyiz.

0545 548 42 26 veya Bize Ulaşın

Call Now Button