Tesisat

HomeTesisat

Tesisat Hizmetlerimiz

 • Kat Kalorifer Tesisatı
 • Kombi Tesisatı
 • Hidrofor Tesisatı
 • Şofben Tesisatı
 • Doğalgaz Tesisatı
 • Kalorifer Tesisatı
 • Petek Temizliği
 • Tıkanıklık Açma
 • Su Kaçak Tespiti
 • Kanal Temizleme
 • Sıhhi Tesisat
 • Yerden Isıtma

Kat Kalorifer Tesisatı

Kat Kaloriferi Sistemleri

Tek katlı binalarda kat kaloriferi sistemi en uygun yoldur. Günümüzde çok katlı binalarda da ortaya çıkan problemler sebebiyle kat kaloriferi uygulamaları yaygınlaşmıştır.

Kat kaloriferi sistemi:

a. Tek borulu
b. Çift borulu

Yatay tek borulu sistemlerde ısıtıcılar by-pass borusu ile bağlanmıştır.

kat-kalorifer-tesisati

Kombi Tesisatı

Günümüzde uygulanmakta olan en avantajlı kaloriferli ısıtma tesisatı kombi tesisatıdır. Sürekli kullanılan mekânlarda (ev, işyeri, okul gibi), bina izolasyonu uygun olduğu takdirde, en ekonomik, en sağlıklı ve ortada hiç boru veya radyatör olmadığı için en estetik sistemdir.

Kombi ısıtma sistemi, esnek dizaynı, kolay kurulumu ve ekonomik tüketimi tüm mekânlar için ideal çözümdür. Kombi ısıtma tesisatında her türlü yakıt kullanılabilir. Kombi tesiat temizliği de ısınma için büyük önem taşıyan değerlerdendir.

kombi-tesisati

Hidrofor Tesisatı

Hidrofor Tesisatı suyun basıncının yeterli olmadığı heryerde kulanılmaktadır. Hidrofor tesisatı genelde yüksek binalarda şehir şebeke suyunun basıncının yetmediği yerlerde kullanılmaktadır hidrofor tesisatını verimli bir şekilde kullanmak için tesisat önemlidir.

Şehir şebeke basıncı yettiği zaman hidrofor devre dışı kalmalı şebeke suyu yetersiz gelince devreye girmelidir. Bu bağlantı şeklinin adı by pass dır. Sizde hidrofor bağlatmak istiyorsanız mutlaka ustanızdan by pass bağlantısını yapmasını isteyin tüm hidrofor ve depo bağlantıları için bizi arayabilirsiniz.

hidrofor-tesisati

Şofben Tesisatı

Hermetik şofben ve Bacalı Şofbenler. Bilindiği gibi insanların sıcak su ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli su ısıtıcı tipleri mevcuttur.

Bu ısıtıcılardan gaz yakıtlı (Lpg, hava gazı, doğalgaz v.b) olan cihazlarda kendi aralarında çalışma şekillerine göre değişik tipleri mevcuttur. Günümüzde en yaygın kullanılanları bacalı ve hermetik tip gazlı su ısıtıcılarıdır. Bacalı olarak adlandırılan tipler,bulunduğu ortamın oksijenini kullanarak yanmayı sağlamakta ve yanmış gazları bağlandığı bir baca sistemine vermektedir. Bu tarz cihazlar insan yaşamı için çok tehlikelidir.

sofben-tesisati

Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz tesisatı hizmetimizi Ankara ili sınırları içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Uzman ve deneyimli kadromuz ile yıllardır ısıtma soğutma sektöründe faaliyetlerini gösteren Kombi Dükkanı firmamız; online olarak tüm Türkiye ye toptan ve perakende olarak kombi, klima, radyatör, oda termostatı, radyatör vanası ürünlerinin satışını yapmaktadır. Firmamız doğalgaz tesisatı , kalorifer tesisatı, doğalgaz projesi, kombi montajı, kombi değişimi, su tesisatı, petek temizliği ve tesisat temizliği konularındaki hizmetini sadece Ankara içinde verebilmektedir.

dogalgaz-tesisati

Kalorifer Tesisatı

Kalorifer tesisatında su dolaşımının rahat olması en önemli husustur. Tesisat mümkün mertebe kısa mesafede döşenmeli aynı şekilde tesisatta ek bağlantılar olabildiğince az kullanılmalıdır. Bir ek bağlantı (dirsek) ciddi manada suyun gücünü düşürecektir. Boru çapları vanalara bağlantı son dirseğe kadar ana hat borusuyla aynı olmalıdır.

Kalorifer Tesisatı Nasıl Döşenir?

Sıva altı döşenen kalorifer tesisatı gözle görülür derecede ısı ve tasarruf sağlar. Standartlara uygun kaliteli malzeme ve iyi bir işçilik ile ömür boyu sorun çıkarmayacak tesisat yaparak sızıntı, su kaçağı olması gibi nedenlerin de önüne geçerek endişelerinizi gideririz.

kalorifer-tesisati2

Petek Temizliği

Petek temizliği özel ilaç ve kimyasallarla temizlenerek, içlerinde sıvı akışını daha düzenli hale getirebilen bu yöntemle de verimi büyük oranda arttırabilen bir uygulamadır. Petekleri içlerinde zamanla meydana gelebilecek paslanma, balçıklaşma ve sıklıkla karşılaşılan kireçlenme gibi sorunlara karşı özel ilaçlı karışımlar ve kimyasallar ile yılda bir kere temizlenmelidir. Temizleme işinde kullanılan yöntemler verimi arttırmak amacıyla veya sistemlerin ömrünün uzatılması için sıklıkla kullanılması gerekmektedir. Petek temizliği yapılan dairelerde yakıt tasarrufunda ve ısıtma da %20 varan artışlara yardımcı olur.

petek-temizligi

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma hizmetlerimizde elektronik sistemler kullanarak, tıkanıklığın tam olarak nerede olduğunu tespit ederek işe başlıyoruz. Birkaç santimlik dahi hata payı olmaksızın tıkanıklığın konumunu belirleyen uzman ekiplerimiz robot ekipmanlardan faydalanarak, tıkanıklığı kısa bir zaman dilimi içinde açmaktadır. Siz değerli müşterilerimize daha az zahmet vermek ve maliyeti de asgari seviyede tutmak adına, ekiplerimiz her zaman ilk seçenek olarak tıkanıklığı kırmadan açmaya çalışmaktadır.

tikaniklikacma

Su Kaçağı Tespiti

Ankara su kaçağı bulma servisi , yapınız artık kırılmayacak bir sızıntı için evinizi kırıp dökmeyecek komple tesisat yenilemek zorunda kalmayacaksınız . Su kaçakları genelde alt komşuya damlama ve kabartılar şeklinde görülmektedir . Sudan oluşan bu sorunlara teknolojik çözümlerimizle yanınızdayız . Son sistem boru görüntüleme kameraları sayesinde artık sorunlu bölgeyi bulmak çok kolay oldu . Eskiden olsa yapı kırılırdı onlarca fayans gittikten sonra komple bir değişim içine girerek tadilat süreci başlardı su kaçağı bulma firmamız sizleri bu dertten garantili bir şekilde kurtarıyor .

su-kacak-tespiti

Kanal Temizleme

Boru hattı içine biriken pislikler zaman içinde tıkanmasına neden olur. Tuvalet, banyo ve mutfak gibi yerlerde çoğunlukla görülmektedir. Tıkanıklığın oluştuğu bölgeye robot sistemli kanal temizleme makineleri kırmadan dökmeden sorunu en kısa süre içinde çözüyoruz. Kanal boru hatlarının periyodik olarak temizlenmesi gerekmektedir. Zamanında temizlik yapılmayan yerlerde boru hatlarında patlama, aşırı kötü koku yayma gibi bir takım sorunlar yaratır.

kanal-temizleme

Sıhhi Tesisat

Her yapının sıhhi tesisat, üç temel işlevi karşılamalıdır. Besin tüketimine (yemek pişirmek, içmek) yönelik ve günlük tüketimde (çamaşır yıkamak ve temizlenmek) suyun sağlanması ve konut içinde kullanılmak için dağıtılması; organik atıklar, deterjanlar, eriyikler vb., “pis suyun” boşaltılması. Bazı durumlarda, sıhhi tesisatın özel işlevleri olabilir. Bir kuyudan,kaynaktan, suyun alınması; pis suların toplandığı fosseptik çukurlar ve biyolojik işlemlerle pis suların toprağın derinliklerine dağılması; içme suyu suyun, içilir nitelik taşıması, mekanik filtre tesisatı, tesisatın hazne, boru gibi parçaların poli fosfatlar aracılığıyla, kimyasal açıdan korunması.

sihhi-tesisat

Yerden Isıtma Tesisatı

Döşeme üzerindeki şap içine, belli aralıklarla döşenen borulardan düşük sıcaklıkta su geçirilerek yapılan ısıtma şeklidir. Bazı özel uygulamalarda boru yerine, elektrikli ısıtıcı kablo ve levhalar kullanılmaktadır. Yerden ısıtma tesisatı düşük sıcaklıklarda çalıştığı için yoğuşmalı doğalgaz kazanları ile yüksem verim sağlanmaktadır.

su-tesisati

Neden Demir Tesisatı Tercih Etmelisiniz?

7/24 Hizmet

Kaliteli Hizmet

Ücretsiz Keşif

Müşteri Memnuniyeti

Her Türlü Tesisat İşleri Yapılır.

Ankara Gölbaşı su tesisatı, sıhhi tesisat, tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti, kalorifer tesisatı ve petek temizliği hizmetleri vermekteyiz.

0545 548 42 26 veya Bize Ulaşın

Call Now Button